COMPO EXPERT Polska sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46
61-696 Poznań

tel:  +48 61 628 65 31
fax: +48 61 628 65 30

Biuro

Anna Myczko – Asystentka Dyrektora Zarządzającego / Manager Biura / Sprzedaż i logistyka
anna.myczko@compo-expert.com
tel. +48 61 628 65 31 lub +48 727 021 008

Jakub Lis – Product Manager / Marketing, doradztwo
jakub.lis@compo-expert.com
tel. +48 61 628 65 33 lub +48 785 590 033

Maria Skrzypek – Księgowa
maria.skrzypek@compo-expert.com
tel. +48 61 628 65 34 lub +48 605 993 001

UPRAWY ROLNICZE

Robert Danek
Polska POŁUDNIOWO-ZACHODNIA  
robert.danek@compo-expert.com
tel. +48 607 984 020

Piotr Kotowski
Polska PÓŁNOCNO-ZACHODNIA
piotr.kotowski@compo-expert.com 
tel. +48 722 022 800

Piotr Tomczuk
Polska WSCHODNIA
piotr.tomczuk@compo-expert.com
tel. +48 726 304 303

 

UPRAWY SPECJALISTYCZNE (SADY, WARZYWA, ROŚLINY OZDOBNE)

Małgorzata Anasiewicz-Krawczyk – Sales & Crop Manager – Horticulture
malgorzata.krawczyk@compo-expert.com
tel. +48 727 021 009

Marcin Płuziński
Polska CENTRALNA
marcin.pluzinski@compo-expert.com
tel. +48 609 223 833